Formulate Your Christmas

Czas Bożego Narodzenia, to czas wzmożonej pracy w działach marketingu w niemalże każdej branży. Wszyscy wychodzą do klienta, przygotowują specjalne promocje i dekorują sklepy, aby stworzyć odpowiednią atmosferę.
W tym czasie powstaje bardzo dużo wysepek handlowych, a kolejne placówki prześcigają się w oryginalnych systemach, niestandardowych choinkach i niepowtarzalnych grafikach.

 

Dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć i zainteresować przechodnia przygotowaliśmy akcję Formulate Your Christmas. Dzięki temu, że produkujemy rurowe konstrukcje na miejscu i możemy je dostarczyć z indywidualną grafiką, jesteśmy w stanie wspomóc, a nawet zrealizować Twój pomysł. Konstrukcja jest bardzo łatwa w montażu. Elementy są ponumerowane, a jedynym narzędziem, które może być potrzebne, jest klucz imbusowy dodawany do zamówienia. Ze złożeniem konstrukcji poradzi sobie pracownik sklepu, który również może założyć grafikę i zmienić ją, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

 

Konstrukcje transportowane są w torbach, które można schować na zapleczu. Grafika drukowana jest na elastycznym materiale, który przechowuje się złożony w kostkę. Po założeniu go na konstrukcję nie widać zagnieceń.

 

Nietypowe kształty, łatwy montaż, wygodna w transporcie grafika to zalety Formulate’ów, które zostaną docenione przez użytkowników. Formulate to nie tylko gotowe propozycje, ale także przygotowywanie na zamówienie konstrukcje.

 

 

Rollupy

Rzetelna Firma

KRD         Facebook