Kalendarze 2019

Kalendarz poza swoimi walorami praktycznymi jest idealnym nośnikiem reklamy. Jego zaletą jest niska cena i powszechne wykorzystanie w biurze czy domu. Spoglądając przykładowo na kalendarz trójdzielny, siłą rzeczy spojrzysz także na reklamę powyżej. Siła przekazu takiej reklamy jest bardzo duża, ponieważ w ciągu roku patrzymy na nią nawet kilka tysięcy razy. Wybór kalendarzy w naszej ofercie jest bardzo duży. Od najmniejszych tzw. kalendarzyków listkowych, które wymiarami nie różnią się od typowej wizytówki, po wspomniane już kalendarze trójdzielne, które cieszą się dużą popularnością w zakładach pracy, a kończąc na dużych kalendarzach ściennych, które przyciągają uwagę dzięki unikatowej grafice. Kalendarze oprócz zróżnicowanych kształtów i wielkości mogą być wykonane na przeróżnych dostępnych podłożach. Dzięki personalizacji i uszlachetnieniom masz pewność, że Twój kalendarz będzie małym dziełem sztuki.

 

 

BiznesKarty / Kalendarzyki
Kalendarzyki listkowe to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący upominek, który możesz wręczyć swojemu kontrahentowi. Taki mały kalendarzyk wielkości wizytówki z jednej strony posiada kalendarium, a z drugiej może zostać zamieszczona reklama i dane Twojej firmy. Tego typu wizytówka jest dla klienta bardziej wartościowa niż klasyczna, ponieważ posiada aspekt praktyczny. Nasze kalendarzyki listkowe drukujemy na wytrzymałych podłożach, głównie dwustronnie na kartonie 350 g foliowanym, po to by zwiększyć trwałość produktu. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne w przypadku kalendarzyków jest kluczowa, ponieważ trzymamy je w portfelach i używamy przez cały rok.

Kalendarze trójdzielne
Kalendarze trójdzielne na ścianę wykorzystuje się głównie w biurach lub innych miejscach pracy. Tym, co je charakteryzuje, są trzy odrębne kalendaria prezentujące miesiąc aktualny pośrodku, miesiąc poprzedni na górze i miesiąc następny na dole. W momencie, gdy dany miesiąc dobiega końca, wyrywasz kartki ze wszystkich trzech kalendariów. Kalendarz trójdzielny jest bardzo praktycznym rozwiązaniem: daje Ci podgląd na cały kwartał, a poza tym jest czytelny i dobrze widoczny z większej odległości. Na samej górze jest miejsce na reklamę lub jakąkolwiek inną grafikę. W komplecie z kalendarzem trójdzielnym otrzymujesz plastikowy przezroczysty pasek z czerwonym okienkiem do wskazywania aktualnego dnia miesiąca.

Kalendarze biurkowe
Kalendarze biurkowe, często określane także jako kalendarze piramidkowe, to nieodzowne rekwizyty na biurku w wielu firmach. Ich popularność wiąże się z tym, że są zawsze pod ręką, a dodatkowo są świetnym produktem do personalizacji. Możesz zamówić kalendarz biurkowy z wybraną przez siebie grafiką, np. podobizną bliskich osób czy zdjęciem wyjątkowego miejsca. Możesz też zaprojektować inne kalendarium dla każdego z miesięcy. Dla firm, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swoich marek, kalendarze biurkowe to doskonały sposób na reklamę.

Kalendarze jednodzielne
Kalendarze jednodzielne to praktyczne i czytelne kalendarze, które składają się z dwóch części. Górna część jest miejscem do umieszczenia grafiki, np. reklamy Twojej firmy lub podobizny bliskiej Ci osoby. Dolna część kalendarza jednodzielnego jest przeznaczona na dwunastomiesięczne kalendarium. Ruchoma plastikowa ramka z czerwonym okienkiem, w którą wyposażony jest kalendarz, wskazuje konkretny dzień miesiąca. Tego typu kalendarze jednodzielne to idealny sposób na nienachalną reklamę Twojego biznesu. Na kalendarz w biurze spogląda się w ciągu roku nawet kilka tysięcy razy, co z pewnością przekłada się na zapamiętanie marki.

Kalendarze planszowe (spiralowane)
Kalendarze spiralowane to bardzo popularny rodzaj kalendarzy ściennych. Tworzone są w dwóch wersjach: jako siedmioplanszowe i dwunastoplanszowe. Duża przestrzeń na reklamę graficzną czy grafikę personalizowaną sprawia, że cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów biznesowych. Kalendarze spiralowane są zazwyczaj bardzo atrakcyjne wizualnie. Inna grafika każdego miesiąca w roku sprawia, że nigdy się nie znudzą. Kalendarze spiralowane wykonujemy w wielu formatach - od A5, aż po B2, głównie na podłożu kreda błysk. Swoją nazwę kalendarze spiralowane biorą od sposobu mocowania poszczególnych kartek za pomocą drutu zwiniętego w kształt spirali.

Kalendarze plakatowe (listwowane) na ścianę
Kalendarze ścienne w formie plakatu z listwami charakteryzują się dużym formatem, zazwyczaj B2. Jak sama nazwa wskazuje, wiesza się je na ścianie dzięki wmontowanej zawieszce na haczyk. Druk na podłożu kreda 170 g gwarantuje ładne, żywe kolory. Kalendarze ścienne mają mnóstwo miejsca na Twoją reklamę - zazwyczaj kalendarium zajmuje zaledwie ułamek strony, a reszta to duża, przyciągająca wzrok grafika. Kalendarze ścienne są również stosunkowo tanie w produkcji w porównaniu z innymi.

Rollupy

Rzetelna Firma

KRD         Facebook