Stoiska wystawiennicze jakich jeszcze nie było!

O tym jak ważne jest uczestnictwo w targach chyba nie trzeba nikomu mówić. To doskonała szansa na spotkanie się ze stałymi
i potencjalnymi klientami, na lepsze poznanie konkurencji, a przede wszystkim - na prezentację oferty. Co jednak zrobić, aby nie zniknąć w gąszczu stoisk i zwrócić uwagę przechodnia właśnie swoim stoiskiem?

Postaw na oryginalność! W nowym katalogu MSH znajdziesz niespotykane rozwiązania wystawiennicze.

EVEREST

Do prostej, klasycznej ścianki dodaj łukowe elementy. Ciekawą formę uzupełnij o nietypową grafikę - przechodzień na pewno zwróci uwagę na tak zaaranżowane stoisko.

 

Jeśli dysponujesz większą powierzchnią i budżetem, możesz użyć elementów podświetlanych oraz stworzyć barierki, aby potencjalny klient czuł się komfortowo wchodząc na stoisko.

ORGANIKS

Nowe, nietypowe moduły Vector pozwolą na kreatywne rozbudowanie prostego stoiska i stworzenie wyjątkowego przekazu nawet, jeśli do dyspozycji pozostaje pojedyncza ścianka.

DYNKS

Zastosowanie łukowej ścianki sprawi wrażenie bardziej "otwartego" stoiska. Potencjalny klient stojąc pośrodku stoiska odniesie wrażenie jakby był otaczany przez ściankę.

VECTOR

Podobało się? Więcej rozwiązań znajdziesz w nowym katalogu.

Rollupy

Rzetelna Firma

KRD         Facebook